header

Entries

Country Last name First name
Senior Men
1. DEN Strid Justus
2. DEN Araza Keiran
3. FIN Versluis Matthias
4. FIN Virtanen Valtter
5. FIN Zubik Viktor
6. FIN Sääkslahti Lasse (Subst.)
7. MON Lucine Kim
8. SWE Majorov Alexander
9. SWE Spiegl Ondrej
10. SWE Andersson Mathias
11. SWE Neuman Mikael (Subst.)
12. SWE Skeppar Bertil (Subst.)
13. UK Mattlick Harry
Senior Ladies
1. DEN Madsen Anita Anderberg
2. FIN Kuparinen Rosaliina
3. FIN Rantanen Seidi
4. FIN Viiri Nea
5. ISL Guttormsdóttir Guðbjörg
6. NOR Gjersem Anne Line
7. NOR Gjersem Camilla
8. NOR Rabe Anine
9. SWE Helgesson Joshi
10. SWE Helgesson Viktoria
11. SWE Olsson Isabelle
12. SWE Mellgren Linnea (Subst.)
13. UKR Milevskaya Alina
Junior Men
1. FIN Galay Roman
2. FIN Martoma Erik
3. FIN Olenius Tino
4. FIN Pirinen Juho
5. NOR Oddvoll Bøe Sondre
6. SWE Obreykov Nicky
7. SWE Hallman John Olof
8. SWE Björk Marcus
  Junior Ladies
1. DEN Sørensen Pernille
2. DEN Andersen Emma
3. DEN Podtelejnikova Daria
4. DEN Petersen Emma Norby
5. DEN Svane Nana Isabella  (Subst.)
6. FIN Efimenko Liubov
7. FIN Hede Nelma
8. FIN Määttänen Lyydia
9. FIN Saarinen Jenni
10. FIN Toikkanen Emilia
11. FIN Ruutti Eevi (Subst.)
12. FIN Tuuva Olivia (Subst.)
13. FIN Viljanen Eveliina (Subst.)
14. ISL Brynjarsdóttir Agnes Dís
15. ISL Grétarsdóttir Júlía
16. ISL Jamchi Nadia Margrét
17. ISL Magnúsdóttir Vala Rún B.
18. NOR Lillesæter Heidi
19. NOR Rasmuss Jemima
20. SWE Emanuelsson Rebecka
21. SWE Taljegård Josefin
22. SWE Andersson Felicia
23. SWE Hallberg Elin
24. SWE Remstedt Natasja
25. SWE Josefsson Gabriella (Subst.)
Advanced Novice Boys
1. DEN Tsion Daniel
2. DEN Strzelec Lucas
3. FIN Volodinas Christianas
4. SWE Solomin Illya
5. SWE Thorman Mandus
6. SWE Nordebäck Mikael
7. SWE Folkesson Gabriel
Advanced Novice Girls
1. DEN Jensen Kristinna Vagtborg
2. DEN Dreier Cecilie
3. DEN Jepsen Leonora Colmor
4. DEN Jensen Emma Louise
5. DEN Christoffersen Caroline Oreskov (Subst.)
6. FIN Kallela Joanna
7. FIN Niemi Emma
8. FIN Peltonen Emmi
9. FIN Ukkonen Kaisa
10. FIN Efimova Alisa (Subst.)
11. FIN Klinovitskaya Arina (Subst.)
12. FIN Saksela Lilli (Subst.)
13. ISL Birgisdóttir Hrafnhildur Ósk
14. ISL Björgvinsdóttir Þuríður Björg
15. ISL Sævarsdóttir Elísabet Ingibjörg
16. ISL Örnólfsdóttir Kristín Valdís
17. ISL Baldvinsdóttir Sara Júlía (Subst.)
18. NOR Leite Sine Mari
19. NOR Yu Ellen
20. NOR Benjaminsen Juni Marie
21. NOR Lidholm Torgersen Madeleine
22. SWE Schneider Anastasia
23. SWE Jensen Louise
24. SWE Öztürk Sallianna
25. SWE Englund Victoria
26. SWE Bruhn Lydia (Subst.)
27. SWE Algotsson Matilda (Subst.)


  • Askur logo - 132x61
  • Icewear logo-90x90
  • thumb 0509 web-skautasamband Höldur

  • Bryggjan - 160x63
  • nm new logo red 80x80
  • sjávargrillið logo - 99x70

  • isi

  • aha veitinga logo 145x55

  • Hagkaup logo - 202-61
  • Opin Kerfi Logo 176x54
  • cabin 95x67
  • Center hotels 73x90